Özel Yazılım Çözümleri


Sadekod.com firmalara yönelik hazır paket yazılım çözümlerinin yanında, firmaların ihtiyacı olan özel yazılım ihtiyaçları için alanında uzman ve teknik bilgi birikimi ile sizlerin yanındayız. Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, raporlama uygulamalarından üretim depo saha otomasyon sistemlerine, içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Çoğu zaman mevcut paket uygulama ve çözümler firmaların ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Her firmanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Sadekod olarak tüm bunları dikkate alarak firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmekteyiz.

Sadekod olarak, özel yazılım projelerinde projeye uygun yazılım geliştirme metodolojilerini kullanırız. Projenin her aşamasında enerjimizi döküman üretimine değil; müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüzyüze görüşmelere ayırır; aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz. Bu çözüme odaklı felsefemiz sayesinde proje başarısı her zaman üst seviyede olmaktadır.

 

1. Analiz ve Tasarım
2. Kodlama
3. Yükleme, test ve düzeltmeler
4. Canlı Yayına alma